NOWA USŁUGA - CIĘCIE LASEREM, GIĘCIE BLACH

Zakład Mechaniczny Jerzy Robak wdrożył technologię precyzyjnego wycinania laserowego. Usługę tę świadczymy na nowej wycinarce firmy Bystronic, która umożliwia ekonomiczną i przede wszystkim  kompleksową obróbkę różnego typu blach bez konieczności dalszych obróbek przy jednoczesnym zachowaniu pełnej powtarzalności żądanych parametrów.

Czytaj więcej...

KOLEJNY FINAŁ Z WOŚP

W 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażowali się kolejny raz właściciel i pracownicy Zakładu Mechanicznego.

Czytaj więcej...

HIT WIELKOPOLSKI

W niedzielę, 20 lutego 2011 r. w auli Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala z okazji wręczenia nagród w Konkursie Gospodarczo-Samorządowym HIT Wielkopolski 2010.

Konkurs odbywa się w sześciu kategoriach: produkcja, handel i usługi, rolnictwo i przetwórstwo żywności, ekologia, organizacja i zarządzanie, edukacja, kultura i sport, samorządność.

Czytaj więcej...

WSPÓLNE GRANIE Z WOŚP

W dniu 8 stycznia 2012 r. po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas Jubileuszowego XX finału oddano do licytacji serce zaprojektowane przez studentów Koła Naukowego NOT działającego przy Instytucie Technicznym PWSZ w Koninie, a wykonane przez pracowników Zakładu Mechanicznego Jerzego Robaka.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Sobieski
jurajska
Wyborowa
afloram
Żywiec
Tymbark
Staropolanka
Maspex
herbapol
Hoop
Pudliszki
cedc
agrosnova
Polmos lublin
Robico
Polmos biesko biała
pravda
Jamar
ocetix
jako

© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE - ZAKŁAD MECHANICZNY -  JERZY ROBAK  Urządzenia i Linie rozlewnicze    ::   Realizacja: www.rabanet.pl